O NAS

EDMARK AUTO jest najstarszym dealerem marki Jeep w Polsce. Zdobyte wieloletnie doświadczenia i pasja do Amerykańskiej motoryzacji, dzisiaj pozwalają nam na profesjonalną oraz rzetelną obsługę klientów.

 

Nasze doświadczenie rozpoczęliśmy w 1960 roku, kiedy to Ryszard Markowski otworzył pierwszy serwis. Po kilku latach w tworzenie firmy zaangażował się jego syn Edward Markowski. Edward zaszczepił miłość do motoryzacji swoim córkom Anecie i Patrycji Markowskim. Początkowo poprzez gokarty w latach 80-tych, które to pozwoliły im poznać tajniki motoryzacji i zbudować świetne relacje z mechanikami Edmark Auto.

 

Edmark Auto to firma rodzinna w której tworzymy przyjazne, a zarazem profesjonalne relacje z klientami, co pozwala nam na fachową i coraz lepszą obsługę. Dowodem na naszego profesjonalizmu i rzetelności są nasi klienci, którzy od wielu lat ufają nam kupując kolejne samochody, a następnie je serwisując.

 

Edmark Auto to zespół zgranych ludzi, którzy od wielu lat wzbogacają swoje wieloletnie doświadczenie o nowe rozwiązania techniczne i merytoryczne.

 

Nasza dewiza to „Klucz do Twojego zadowolenia z samochodu jest w rękach naszych specjalistów”.

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

EDMARK AUTO, u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT