O Nas

EDMARK AUTO, autoryzowany dealer i serwis dla marki Jeep, mieści się w Warszawie przy ul. Grochowskiej 168A. W naszym salonie pomożemy wybrać model Jeep, który odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów amerykańskiej marki Jeep. Jesteśmy jej pasjonatami od lat i szczycimy się tytułem pierwszego dealera tej marki w Polsce. Modele jakie proponujemy naszym klientom znajdziesz w zakładce Gama, a są to: Jeep Compass, Jeep Renegade, Jeep Cherokee, Jeep Grand Cherokee, Jeep Wrangler oraz Jeep Wrangler Unlimited. Zadzwoń, umów się na jazdę próbną, zapytaj o cenę, lub odwiedź nas, aby dowiedzieć się więcej. 

 

Edmark Auto Warszawa oferuje nie tylko szeroką gamę modeli Jeep, ale również dopasuje ceny oraz finansowanie do twoich potrzeb. Sprawdź nasze aktualne promocje i oferty. Edmark Auto ma dla Ciebie niepowtarzalne okazje. Co więcej, nasze oferty finansowania. FCA Bank i FCA Leasing pomogą Ci w spełnieniu marzenia o posiadaniu nowego samochodu marki Jeep.

 

Nasze dobre relacje z klientem nie kończą się dla nas w chwili zakupu auta. Sprzedaż samochodu terenowego to w większości przypadków początek przygody opartej na wspólnej pasji i stylu życia w jaki wpisuje się marka Jeep. Możesz wymienić cenne uwagi z naszymi doradcami lub dołączyć do nas na jednym z eventów off-roadowych, których jesteśmy częstym uczestnikiem i organizatorem.

 

Prawidłowa konserwacja jest kluczem do długiego i bezawaryjnego użytkowania samochodu. W dziale serwisu Edmark Auto przekonasz się że ponad 50 letnie doświadczenie w naprawie aut daje w praktyce solidne i profesjonalne rezultaty. Samochody które trafiają do serwisu Edmark Auto, szybko stają się „naszymi” autami. Zlecone prace wykonujemy starannie i rzetelnie, aby zapewnić obsługę techniczną pojazdu zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Nasi fachowcy wykorzystują w praktyce wieloletnie doświadczenie a miarą ich efektywności są kolejni nowi klienci którzy obdarzają nas zaufaniem. 


Chcesz poznać ceny , ofertę, umówić się na jazdę testową lub przegląd? Skontaktuj się z nami już dziś!

Wybrana lokalizacja